Нова епоха в таксі!

Автор
Татьяна Скалацка | 09:29, 19.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нова епоха в таксі!

    Нещодавно в містах Українах з’явилися нові авто для таксі – електроавтомобілі. Це додає великих плюсів як кожному пассажиру, так і місту в цілому, адже автівки не забруднюють повітря, досить комфортні та приємні на вигляд.

   Та й водії електрокарів щодня економлять до 500 гривень витрат завдяки тому, що не купують паливо та не витрачають кошти на планові  ремонти з паливними двигунами.

   Для того щоб збільшити можливість купівлі таких електроавтомобілів для водіїв таксі- керівництво ТОВ «Електро Альянс УА» розпочали нову програму, яка надасть  можливість водіям, маючи від 60 000 грн. отримувати електрокари у власність – шляхом розстрочки або лізингу.

За більш детальною інформацією ми звернулися до керівництва ТОВ «Електро Альянс УА», де нам пояснили чіткі умови:

1. Перший внесок – 60 000-80 000 грн

2. Розстрочка або лізинг – від 2 до 3 років , зі сплатою близько  12 000 грн в місяць, в залежності від року випуску  електроавтомобіля, який купується.

Проаналізувавши умови, ми чітко зрозуміли, що водій таксі, економлячи на покупці палива виплачує авто, а зароблені кошти залишає собі і в кінці має власне авто, практично на не витрачених коштах на паливо.

Гарна пропозиція для бажаючих отримати «свіже» авто з США та для тих, хто має намір берегти свої кошти та наше довкілля.

Також нам повідомили, що наразі надають вигідні кредити для покупки авто з США як електроавтомобілів, так й для авто з паливними двигунами. До речі, купуючи таким способом покупець економить інколи до 50 % коштів в порівнянні з цінами на подібні авто в Україні.

Більш детальну інформація  з приводу замовлення авто ви зможете отримати в Кол-центрі за тел. 0978888856.

 Керівництво ТОВ «Електро Альянс УА» також повідомило, що розпочали продаж швидких зарядних станцій для домашнього використання або для власників паркінгів або автостоянок. Продовжується робота й по встановленню зарядних станцій по місту й регіону. Підприємство запрошує до співпраці власників будівль, які мають вільну потужність від 7 кВт. та  готове за власний кошт встановлювати заправні станції та ділитися прибутком. Тобто, власник будинку не інвестуючи ні копійки, отримує чистий прибуток.

В результаті всього ми бачимо нові продукти для бажаючих заробляти та берегти довкілля!!!

Тож разом в майбутнє!!!

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору