Благодійники передали Шосткинській ЦРЛ пересувний рентгенапарат + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Благодійники передали Центральній районній лікарні пересувний рентгенапарат. Про це під час сьогоднішньої наради у міськвиконкомі розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
В найближчий час рентгенапарат буде встановлено і він розпочне працювати.
Олег Штогрин також зазначив, що Центральна районна лікарня продовжує підготовку до зими. Активно проводився ремонт покрівель.
Головний лікар ЦРЛ в черговий раз звернув увагу на випадки отруєння грибами. Так, на минулому тижні в лікарню поступило двоє пацієнтів, які отруїлися сироїжками.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: