Благодійники передали генератор Воронізькому будинку-інтернату для людей похилого віку
Гуманітарна допомога 11:33, 22.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку отримав благодійну допомогу – дизельний генератор. Це вагома допомога в умовах регулярних відключень електроенергії.
Про це повідомляє КУ СОР Воронізький будинок-інтернат для ГПВ та ОІ у соцмережі.
«Висловлюємо щиру подяку ГО “Допомога – м.Глухів” за надання дизельного генератора для підтримки сталої роботи нашого будинку-інтернату!», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: