Благодійна та гуманітарна діяльність компанії Pin-Up постраждалим жителям України

Споживач 12:11, 20.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Гуманітарний проєкт Line-Up – це ініціатива фонду Pin-Up. Команда займається благодійною діяльністю, спрямованою на допомогу жителям прифронтових областей України, постраждалим сім’ям внаслідок агресії російської армії, соціально незахищеним громадянам. Благодійність проводиться поряд із повною сплатою державних податків компанією, тому підприємницька діяльність надає неабияку підтримку спільній економіці України. Відповідальний підхід до роботи благодійного проєкту дозволяє вирішити деякі запити людей із прифронтових регіонів.

Гуманітарна діяльність компанією Pin-Up

З початку повномасштабного вторгнення армії російської федерації на територію України виникла потреба у підтримці місцевого населення через те, що було створено складнощі в організації нормального способу життя. Сюди варто віднести продуктову підтримку, надання медичної допомоги, вирішення транспортних питань для евакуації до безпечних міст України, надання будівельних матеріалів для ремонту житла, побутова техніка та хімія. Проводяться як дрібні гуманітарні місії, і закриваються великі запити, тому формується максимально можлива підтримка населення з прифронтових регіонів.

Pin-Up Foundation уважно ставиться до організації благодійних робіт, тому бере участь в залученні волонтерів. На будь-якому етапі проведення гуманітарних поїздок забезпечується уважний контроль, щоб максимально виконати запити населення, дотримуючись безпечності маршруту для розвезення допомоги.

Сплата податків та фінансова підтримка економіки країни

Компанія Pin-Up не звільнена від податків та повноцінно займається сплатою всіх законодавством належних внесків, тому підприємницька діяльність ведеться повністю легально. Додатково команда бере участь у закритті громадських зборів, самостійно підтримує економіку країну.

Лише за 2022 рік компанія внесла понад 23 мільйони гривень у рамках оплати ліцензії, податків на 170 мільйонів гривень, тому можна з упевненістю говорити про відповідальне ведення діяльності. Додатково надається інфраструктурна підтримка Харкова, Миколаєва, що допомагає створити резервні джерела електропостачання для критичних об’єктів. А також ведеться активна волонтерська діяльність для підтримки окремих соціальних категорій населення, які потребують особливого догляду та допомоги через проблеми зі здоров’ям. Сюди варто зарахувати сім’ї з дітьми, інвалідів, пенсіонерів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору