Біля Вас у громадському місці палять? Повідомте в Держпродспоживслужбу! На Сумщині відновлено перевірки

Закон, Здоров'я 10:04, 12.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 17 березня поточного року Набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 522 «Про затвердження Переліку підстав для здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення на період воєнного стану», який зареєстровано в Мінюсті 5 квітня 2023 року за № 561/39617.

 Вказаним наказом відновлено повноваження Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення на період воєнного стану.

Як інформує ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області, вже відновлено перевірки за скаргами громадян на куріння в приміщеннях кафе, барів, ресторанів.

Захистіть своє здоров’я! Якщо вас або ваших близьких обкурюють тютюновими виробами, зокрема кальянами або електронними сигаретами чи сигаретами для нагрівання – невідкладно звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області: вул. Лихвинська Стінка 25, м. Суми, 40021,тел. (0542) 77 90 43, факс (0542) 61 73 41, е-mail: post@dpss-sumy.gov.ua,web: dpss-sumy.gov.ua, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору