Біля «Оксани Плюс» знов ДТП + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Ділянка дороги по вул. Свободи в районі магазину «Оксана Плюс» вже давно стала аварійно небезпечною. Тут відбувається чимало дорожньо-транспортних пригод. Чергова ДТП сталася сьогодні ввечері, 25 листопада.
За інформацією Шосткинського районного управління поліції, повідомлення про аварію надійшло до правоохоронців близько 17.00.
На місце дорожньо-транспортної пригоди негайно прибула група реагування патрульної поліції.
Як попередньо було встановлено, водій автомобіля Audi A4, рухаючись заднім ходом, здійснив зіткнення з автомобілем Jeep Compas, який рухався по головній дорозі. Внаслідок ДТП транспортним засобам було заподіяно механічні пошкодження, тілесних ушкоджень ніхто не отримав.
Водії вирішили скористатися правом на європротокол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: