Більшість вибухів, які чули жителі Шосткинської громади – це була робота наших зенітників – Сумська ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 листопада над Шосткинською громадою підрозділами ППО Національної гвардії та добровольців знищено 8 ворожих БпЛА типу «Шахед». Про це інформує Сумська обласна військова адміністрація.
«Більшість вибухів, які чули жителі громади – це була робота наших зенітників», – повідомляє ОВА.
На жаль, внаслідок ворожої атаки зазнали пошкоджень об’єкти інфраструктури громади. Попередньо, люди не постраждали.
На місці працюють всі необхідні служби. Проводиться ліквідація наслідків атаки росіян.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: