Більшість опитаних шосткинців негативно ставляться до стихійної торгівлі у невстановлених місцях
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня на Шостка.INFO проходило опитування, під час якого мешканці громади розповіли, як ставляться до стихійної торгівлі у невстановлених місцях.
У голосуванні взяли участь 2399 чоловік.
Більшість з них (49%) зазначили, що ставляться негативно. З них 607 чоловік, або 25% від усіх учасників упевнені, що вся торгівля повинна бути законною, з дозволами та у встановленому місці. Ще 580, або 24%, зробили б виключення лише для людей, які продають свою сільгосппродукцію.
1123 учасники, або 47%, вважають стихійну торгівлю – позитивним фактом: люди виживають, як можуть, тож нехай торгують, де хочуть.
89 опитаним, або 4%, питання стихійної торгівлі взагалі байдуже.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: