Більшість амбулаторій Шосткинської громади продовжуює працювати на генераторах + Відео
Медицина 22:52, 16.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Робота з надання первинної медичної допомоги, незважаючи на складну ситуацію, триває.
Як повідомив на апаратній нараді керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, більшість амбулаторій працює на генераторах. Для безперебійної роботи медзакладів додатково закуплено паливно-мастильні матеріали.
Мобільна медична бригада продовжує виїжджати у віддалені села громади.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: