Дерматолог
Авто Світ

Більшість амбулаторій Шосткинської громади продовжуює працювати на генераторах + Відео

Медицина 22:52, 16.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Робота з надання первинної медичної допомоги, незважаючи на складну ситуацію, триває.

Як повідомив на апаратній нараді керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, більшість амбулаторій працює на генераторах. Для безперебійної роботи медзакладів додатково закуплено паливно-мастильні матеріали.

Мобільна медична бригада продовжує виїжджати у віддалені села громади.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору