Більше доби на Сумщині було тихо. Опівдні росіяни знов обстріляли Середино-Будську громаду, – Живицький
Війна 21:15, 20.10.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними голови Сумської ОВА Дмитра Живицького, учора, 19 жовтня, протягом дня росіяни не обстрілювали Сумщину. Тихо було і вночі.
Сьогодні на прикордонні області був один обстріл зі сторони росії.
– Опівдні по території Середино-Будської громади було 20 пострілів з автоматичного гранатомету. Також вогонь ворог вів зі стрілецької зброї. Без жертв та руйнувань. Дякую нашим захисникам та захисницям! – зазначив Живицький.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: