Більше 6 тис. домогосподарств Сумської області через бойові дії залишаються без світла
Енергетика 14:04, 28.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через технологічні порушення без напруги у Сумській області залишилися понад 2 тисячі абонентів у 11 населених пунктах. Про це інформують у Міненерго.
Упродовж минулої доби енергетики заживили 1,7 тисячі абонентів у 13 населених пунктах.
Загалом без електропостачання залишаються 8,4 тисячі абонентів у 99 населених пунктах, з них 6,3 тисячі знеструмлені внаслідок бойових дій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: