Більше 40% опитаних шосткинців не відчувають себе у Шостці безпечно і живуть у страху
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні на Шостка.INFO проходило опитування, у ході якого шосткинці розповіли, чи відчувають себе у місті безпечно. У опитуванні взяли участь 1644 чоловіки.
Як з’ясувалося, половина опитаних (818 голосів, 50%) не переймаються криміногенною ситуацією і вважають, що у Шостці вона така ж, як і в інших містах.
42% опитаних не почуваються у безпеці: 542 (33%) вказали, що живуть у постійному страху і 150 (9%) мають засоби захисту чи користуються послугами охорони.
І тільки 8% почуваються у рідному місті безпечно, бо покладають надії на правоохоронців (80 голосів, або 5%) чи інший захист, «кришу» (54 голоси, або 3%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: