Більша частина Шосткинської громади – без електроенергії
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок масованого ворожого удару енергетична система Шосткинщини зазнала величезних руйнувань. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Микола Нога
«Наразі більша частина нашої громади залишається без електроенергії. Для забезпечення мінімального рівня послуг задіяні електрогенератори – у магазинах, закладах сфери послуг, підприємствах, установах, організаціях тощо. На цих об’єктах Шостки працюють резервні джерела енергозабезпечення», – проінформував він.
Міський голова зазначив, що енергетики та інші аварійні служби працюють над відновленням електро- та водопостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: