Дерматолог
Авто Світ

Більша частина Шосткинської громади – без електроенергії

Енергетика 17:34, 22.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Внаслідок масованого ворожого удару енергетична система Шосткинщини зазнала величезних руйнувань. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Микола Нога

«Наразі більша частина нашої громади залишається без електроенергії. Для забезпечення мінімального рівня послуг задіяні електрогенератори – у магазинах, закладах сфери послуг, підприємствах, установах, організаціях тощо. На цих об’єктах Шостки працюють резервні джерела енергозабезпечення», – проінформував він.

Міський голова зазначив, що енергетики та інші аварійні служби працюють над відновленням електро- та водопостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору