«Білі янголи» евакуювали мешканця прикордоння Сумщини, якому раптово стало зле
Поділитися в
Копіювати посилання
«Білі янголи» евакуювали мешканця прикордонної громади Сумщини
Поліцейські спецпідрозділу «Білий янгол» надали допомогу жителю прикордонної Річківської громади Сумського району, якому раптово стало зле. Через постійні обстріли бригада екстреної медичної допомоги не мала змоги дістатися до населеного пункту.
Дізнавшись про стан чоловіка, поліцейські негайно виїхали на виклик. Ризикуючи власною безпекою, правоохоронці евакуювали Миколу Івановича з небезпечної території, вивезли його до безпечного місця та передали медикам для подальшого надання кваліфікованої допомоги.
Поліція області продовжує виконувати евакуацію громадян з прикордонних громад, допомагаючи цивільним та рятуючи життя в умовах постійної загрози.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: