Дерматолог
Авто Світ

Без шкоди для довкілля: “ЕНЕРА СУМИ” закликає жителів Сумщини перейти на електронний вид рахунку

 Поділитися

Поділитися в

Foto

“ЕНЕРА СУМИ” пропонує споживачам відмовитися від паперових рахунків і отримувати платіжки в електронному вигляді.  

Зберегти дерева і не чекати листоношу – постачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” подбала про зручність клієнтів і надала можливість відмовитися від паперових рахунків за спожиту електроенергію.  

– Епоха стрімкого розвитку IT-технологій вимагає створення нових сервісів для дистанційного вирішення питань, що стосуються електропостачання. Відмовляючись від доставки рахунків поштою, жителі Сумської області зменшують використання паперу на друк платіжок і таким чином дбають про навколишнє середовище. Право обрати спосіб отримання рахунків ми залишаємо за клієнтами. Кожен може це зробити у налаштуваннях особистого кабінету, – зауважує директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Як зареєструватися у особистому кабінеті ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – читайте у попередніх матеріалах на нашому сайті.

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору