Без шкоди для довкілля: “ЕНЕРА СУМИ” закликає жителів Сумщини перейти на електронний вид рахунку
Поділитися в
Копіювати посилання
“ЕНЕРА СУМИ” пропонує споживачам відмовитися від паперових рахунків і отримувати платіжки в електронному вигляді.
Зберегти дерева і не чекати листоношу – постачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” подбала про зручність клієнтів і надала можливість відмовитися від паперових рахунків за спожиту електроенергію.

– Епоха стрімкого розвитку IT-технологій вимагає створення нових сервісів для дистанційного вирішення питань, що стосуються електропостачання. Відмовляючись від доставки рахунків поштою, жителі Сумської області зменшують використання паперу на друк платіжок і таким чином дбають про навколишнє середовище. Право обрати спосіб отримання рахунків ми залишаємо за клієнтами. Кожен може це зробити у налаштуваннях особистого кабінету, – зауважує директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Як зареєструватися у особистому кабінеті ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – читайте у попередніх матеріалах на нашому сайті.
Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: