Без паніки! Українцям на телефони надійдуть повідомлення про можливу загрозу — ДСНС тестує систему сповіщення
Безпека 16:00, 2.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У період із 7 вересня до 10 жовтня українцям надходитимуть повідомлення на мобільні телефони з інформацією про можливу загрозу. У такий спосіб в Україні тестуватимуть додаткову систему сповіщення.
Про це повідомляє вінницьке управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Сповіщення надходитимуть мешканцям низки областей через мережі операторів мобільного зв’язку «Київстар», Vodafone та lifecell.
«Просимо зберігати спокій та з розумінням поставитися до необхідності перевірки роботи зазначеної системи сповіщення», — вказують у ДСНС.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: