Баяністи з Шостки привезли перемоги зі всеукраїнського конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні-баяністи з Шосткинської дитячої школи мистецтв привезли перемоги з музичного змагання в Харкові.
23-25 жовтня тут проходив І Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах імені одного з фундаторів харківської народно-інструментальної школи Володимира Комаренка.
Музиканти стали лауреатами призових позицій у конкурсі:
Лакоза Данило, Капков Роман — І місце;
Прокопенко Юрій, Дмитроченко Андрій — ІІ місце.
Наставниками юних лауреатів були Юрій Лоза та Антоніна Ліперт.
Виступи Лакози Данила та Капкова Романа внесли до програми гала-концерту конкурсу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!





Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: