Дерматолог
Авто Світ

Батько важко пораненого командира Віталія Шумея із Шостки вперше показав сина на відео після операції в Іспанії + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомлялося раніше, у травні цього року у Барселоні нашому земляку Віталію Шумею, який отримав важке поранення на фронті, провели операцію.

Нагадаємо, у серпні 2022 року під Авдіївкою командир зенітно-ракетного комплексу Віталій Шумей отримав мінно-вибухову травму і перелом черепа з обох сторін. Після цього втратив можливість пересуватися, говорити та самостійно їсти. Переніс три операції на голові, лікувався у Дніпрі, Києві, потім у Чернігові.

За підтримки футбольного клубу “Шахтар”, 20 березня цього року його доправили до лікарні у Інститут Гуттмана в Барселону, де він перебуває й донині.

З сином з перших днів і донині бореться за його здоров’я батько Сергій Шумей. До речі, сьогодні, 10 жовтня, у незламного тата героїчного командира День народження.

Днями батько вперше показав сина на відео після важкої операції у Барселоні! Історія командира ЗСУ Віталія Шумея та інтерв’ю з батьком – в соціальному Ютуб-проєкті “Говорить Суханов”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Melt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору