Дерматолог
Авто Світ

«Барса» – срібний призер турніру в Чернігівській області

Спорт 14:47, 22.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 лютого, завершилася Відкрита першість Борзнянської ДЮСШ з футзалу серед гравців 2016 р. н.

В турнірі взяли участь команди з Чернігівської та Сумської областей. Серед них і шосткинська КДЮСШ «Барса».

У складі нашої команди, яку тренує Дмитро Хлус, виступали гравці 2017 р. н. Незважаючи на те, що шосткинці були на рік молодші від суперників, вони зіграли успішно і стали срібними призерами змагань.

Кращим гравцем «Барси» було визнано Івана Трофимця. Кращий бомбардир турніру – шосткинець Тимур Шликов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору