Сервис Центр

Банківські рахунки боржників за комунальні послуги чи несплачені штрафи автоматично арештовують. Куди звертатися шосткинцям?

Фінанси 13:30, 18.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

  Кошти на банківських рахунках громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, можуть бути арештовані в автоматизованому режимі.

Шосткинський міськрайонний відділ державної виконавчої служби інформує, що з 6 липня в Україні  запрацював оновлений алгоритм взаємодії державних/приватних виконавців з банківськими установами під час арешту рахунків боржників. Він працює з виконанням судових рішень та рішень інших органів, які набрали законної сили і були пред’явлені до органів виконавчої служби на виконання. На сьогодні процедура арештовує банківські рахунки боржників в автоматичному режимі.

При автоматичному списанні коштів з банківських рахунків боржника, варто одразу звернутися до державної виконавчої служби. Мешканці Шостки та Шосткинського району можуть перевірити перебіг виконавчого провадження, стан арешту банківських рахунків чи наявність себе у Єдиному реєстрі боржників, звернувшись до Шосткинського відділу державної виконавчої служби. Контактний телефон установи: (05449) 7-93-00; м. Шостка, вул. Знаменська, 2 та за адресою електронної пошти: info@sh.sm.dvs.gov.ua. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору