Азовське море: по Приморську та Урзуфу створили віртуальні екскурсії

Туризм 14:39, 27.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У форматі онлайн-екскурсій показали одні з найбільш недооцінених курортів Північного Приазов’я в Запорізькій і Донецькій областях – Приморськ, Урзуф, Білосарайську Косу і Мелекіне. Їх відтворили у вигляді сферичних панорам, показавши особливості, красу і унікальність кожної рекреації, і, таким чином, зробивши курорти більш інформаційно доступними, повідомляє Еспресо із посиланням на місцеве видання «Старий Азов».

Азовське море для більшості відпочивальників найчастіше асоціюється із найпопулярнішими і найбільш розкрученими курортами, такими як Кирилівка, Бердянськ і Арабатська Стрілка. При цьому менш відомі курорти на зразок Приморська та Урзуфа часто залишаються на другому плані, а багато туристів і зовсім мало що про них знають, і тому не так часто обирають їх для відпочинку.

Змінити ситуацію взялися медіа-ентузіасти, які активно популяризують маловідомі рекреації Азовського моря. Одним із кроків, зроблених для просування таких курортів, стало створення унікального 3D-туру, який дозволяє всім охочим побачити курорти на власні очі, не виходячи з дому. В рамках проєкту створено два тури: по Приморську і сусідній Обіточній косі, а також по Урзуф, включно з прилеглими курортними селами Білосарайська Коса і Мелекіне.

Віртуальні екскурсії представлені у вигляді ряду сферичних панорам, отриманих завдяки багатокадровій фотозйомці, зробленій із повітря. Такий формат дозволяє самостійно керувати туром, з легкістю переміщаючись від однієї локації до іншої, наближаючи і віддаляючи об’єкти, що цікавлять, і створює при цьому відчуття присутності.

Зйомки для створення віртуальних екскурсій проводилися з повітря на висоті до 500 м над рівнем моря , що дозволило відтворити загальні і детальні панорами місцевості. Всього автори проекту створили 9 сферичних панорам по Приморську і 4 панорами з видами Урзуфа, Мелекіного і Білосарайської коси на самому її початку і в кінці. В об’єктив потрапили місцеві пляжі і популярні місця відпочинку, курортна забудова і об’єкти інфраструктури – все, що може бути цікавим і корисним для відпочивальників і допоможе отримати їм загальне уявлення про курорти.

Перегляд віртуальних екскурсій по Приморську і Урзуф доступний за посиланнями:

Нагадаємо, що Приморськ – це курортне місто на півдні Запорізької області, розташоване на березі Бердянської затоки, а Урзуф – це невелике приморське село в Донецькій області на узбережжі Білосарайської затоки. Обидві рекреації мають у своєму розпорядженні необхідними умовами для пляжного відпочинку: неглибоке і тепле море з піщаним дном і поступовим заглибленням, просторі піщані пляжі і наявність житла різного рівня комфортності. При цьому відсутність великого туристичного потоку і масових розважальних об’єктів робить їх найбільш затребуваними серед любителів спокійного відпочинку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору