Армія рф вдарила по Шостці 13 ракетами
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі та зранку, 31 грудня, ворог випустив 13 ракет по Шостці. Внаслідок ударів пошкоджено 12 багатоповерхівок, котельні, через що 45 будинків залишилися без опалення. Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх в ефірі телемарафону, передає УНН.
«По Сумській області було 10 населених пунктів, які постраждали від артилерійських обстрілів. Найбільший обстріл засобами ракетного ураження по місту Шостка. 13 ракет було – о 3:00 годині було 4 ракети застосовано і о 8:00 ще 9 ракет, внаслідок чого постраждала суттєво інфраструктура, три котельні. Сьогодні 45 будинків без опалення», – сказав Володимир Артюх.
Він зазначив, що за рік окупанти здійснили 84 обстріли Шосткинської громади із застосуванням КАБів, БПЛА.
Також він наголосив, що у Шостці пошкоджено 12 багатоповерхівок.
«В основному це скло, двері, тому зараз надається допомога щодо укриття цих помешкань. Головна задача зараз відновити теплопостачання», – додав очільник області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: