Дерматолог
Авто Світ

Ансамбль віолончелістів «Співучі струни» із Шостки здобув перемоги у двох всеукраїнських конкурсах

 Поділитися

Поділитися в

Ансамбль віолончелістів «Співучі струни» Шосткинської ДШМ здобув найвищу нагороду — Гран-прі на Всеукраїнському двотуровому конкурсі-фестивалі сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі – Зима 2026».

Про це повідомляє викладачка Любов Скега. 

Також колектив здобув І премію на ІІІ Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Таланти рідної землі».

“Мої любі діти, ця перемога — дуже тепла і особлива. Бо в ній не лише правильні ноти, а ваші старання, хвилювання, підтримка одне одного і щире бажання зробити красиво, по-справжньому. Я бачу, як ви ростете — не тільки як музиканти, а як особистості. Як вчитеся відчувати, слухати, довіряти”, – пише Любов Скега.

Концертмейстер –  Тетяна Тарасенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору