Дерматолог
Авто Світ

Ансамбль бального танцю «Реверанс» із Шостки здобув найбільшу кількість нагород на всеукраїнських змаганнях у Києві

 Поділитися

Поділитися в

Ансамбль бального танцю «Реверанс» Шосткинського центру естетичного виховання під керівництвом Марини Барсукової вкотре підтвердив свою високу майстерність на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю «Сонячні стежки», що відбулися у Києві.

Вихованці колективу продемонстрували блискучі результати, здобувши:

– 11 кубків
– 8 золотих медалей
– 14 срібних медалей
– 9 бронзових медалей.

Вже вдруге ансамбль отримав почесну відзнаку як найкращий колектив, який підготував найбільшу кількість чемпіонів турніру.

Це вагоме досягнення стало результатом наполегливої праці, таланту та відданості улюбленій справі, говорять у ЦЕВі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору