Ансамбль бального танцю «Реверанс» із Шостки здобув найбільшу кількість нагород на всеукраїнських змаганнях у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Ансамбль бального танцю «Реверанс» Шосткинського центру естетичного виховання під керівництвом Марини Барсукової вкотре підтвердив свою високу майстерність на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного бального танцю «Сонячні стежки», що відбулися у Києві.

Вихованці колективу продемонстрували блискучі результати, здобувши:
– 11 кубків
– 8 золотих медалей
– 14 срібних медалей
– 9 бронзових медалей.

Вже вдруге ансамбль отримав почесну відзнаку як найкращий колектив, який підготував найбільшу кількість чемпіонів турніру.
Це вагоме досягнення стало результатом наполегливої праці, таланту та відданості улюбленій справі, говорять у ЦЕВі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: