Анна Пилипейко: «Історія не підлягає забуттю…» + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 23 вересня, у с. Остроушки Шосткинської громади традиційно відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню партизанської слави.

До урочистостей долучилася і команда “Опозиційної платформи – За життя”, депутати Шосткинської міської та районної рад.

Депутат Шосткинської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Анна Пилипейко зазначила:

– Історія не підлягає забуттю, тому за багаторічною традицією сьогодні тут, у Остроушках, ми відзначаємо День партизанської слави. Ми віддаємо данину пам’яті партизанам і підпільникам. Ми шанужємо їх подвиг, подвиг тих, хто самовіддано боровся з ворогом та наближав велику Перемогу! 

Депутат Шосткинської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Калиновський розповів:

– Україна за правом вважається Батьківщиною партизанського руху. Сумщина – зокрема. Тут, на нашій землі, із загону в 13 чоловік народилася перша партизанська армія під керівництвом Сидора Артемовича Ковпака. Тут воювали партизанські загони Федорова, Вершигора, Сабурова, Медведєва… Кожен населений пункт, який знаходився на окупованій ворогом території, перетворився в маленький партизанський загін. Люди не шкодували життя, щоб вигнати ворога з нашої землі. 

Микода Трофимець, депутат Шосткинської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” додав:

– Сьогодні ми знаходимося в цих місцях, де знаходяться чотири невеличкі могили. Це пам’ятники, які символізують величезні глиби людського горя. Не одне покоління в майбутньому згадає тих героїчних людей, які віддали своє життя заради життя майбутніх поколінь! 

Депутат Шосткинської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Наталія Шкут каже:

– Сьогодні ми зібралися на цій святій землі, де загинуло багато мирних жимтелів під час Великої Вітчизняної війни. Ми вшановуємо пам’ять загиблих Героїв! Без минулого у нас не буде майбутнього. Вічна пам’ять та вічний спокій! Вічна слава нашим Героям!

– Знаходячись тут, особливо розумієш: найголовніше – це мир! І я щиро бажаю, щоб над нашою країною завжди було мирне небо! – побажала Анна Пилипейко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору