Англійська онлайн: що важливо врахувати під час вибору курсів

Суспільство 11:39, 28.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Обираючи курси англійської мови, сподіватися на долю випадку або на зірки не варто. Тим паче не варто довіряти на 100% рекламі та йти вчитися в школу, яка обіцяє, що ви за 2 місяці заговорите як native speakers.

Вчити англійську онлайн варто на перевірених хороших курсах з високим рейтингом і відгуками студентів. Давайте розбиратися, якою має бути мовна школа і на що звертати увагу, щоб швидко і легко вивчити англійську мову.

Обираємо мовні курси онлайн

Як визначити хорошу школу англійської онлайн

Для початку визначте для себе ключові запити, за якими будете шукати школу англійської мови. Це може бути діапазон цін, спрямованість програми, інтенсивність занять і графік.  Так ви відфільтруєте список і будете обирати з кількох варіантів.

Далі зверніть увагу на рейтинги школи іноземних мов, подивіться різні агрегатори, соціальні мережі та відгуки в Google.

Не полінуйтеся поспілкуватися безпосередньо з викладачами або адміністрацією школи. Відвідайте за можливості пробний урок. Вам мають підходити не тільки ціна і графік, а й методика, атмосфера і викладач.

Комфортна невелика група, цікавий виклад матеріалу і тем для обговорення може стати ключовим фактором ваших успіхів. Ознайомтеся з програмою та матеріалами, зважте всі за і проти.

Обирайте максимально комфортну онлайн-школу, що відповідає більшості ваших запитів.

Як швидко досягти результату

Вибравши хорошу школу для вивчення англійської онлайн налаштуйтеся на продуктивну роботу. Відмовку “немає часу” на домашні завдання або додаткові матеріали залиште десь подалі, і подумайте, скільки часу ви витрачаєте на соціальні мережі або просто прокрастинуючи. Приділіть 15-20 хвилин часу вранці або ввечері англійській і результат буде швидшим, ніж ви уявляли. Для цього необов’язково штудіювати різні підручники з граматики, достатньо встановити цікавий додаток для вивчення іноземних мов, слухати подкасти, дивитися відео онлайн або читати блоги. Використовуйте всі доступні методи, які вам подобаються.

Любите писати? Ведіть блог або щоденник, записуйте улюблені цитати або просто вигадуйте історії. Чим більше практики – тим краще!

Не соромтеся ставити запитання під час онлайн-занять викладачеві та максимально включайтеся в тему розмови. Намагайтеся використовувати не тільки давно вивчену лексику та граматичні конструкції, а й нові. Чим більше ви будете практикуватися вимовляти їх вголос, тим швидше переведете в активне використання і не будете замислюватися щоразу, щоб їх сказати.

Крім занять, відвідуйте мовні клуби онлайн або офлайн. Вони чудово розвивають навички говоріння англійською мовою. Не бійтеся помилятися, ще ніхто не заговорив одразу ідеально. На те ви і вчитеся.

І не забувайте ставити маленькі та великі цілі, щоб відстежити прогрес і не здаватися на півдорозі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору