Анатолій Гриценко: “Знищимо корупцію – буде процвітати країна”

Політика 09:04, 14.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час передвиборчої кампанії, до Сум завітав кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко. Політик зустрівся з журналістами аби роз’яснити свою позицію щодо подальшого розвитку країни.

Анатолій Гриценко наголосив на важливості державної безпеки, відсутності корупції та економічного розвитку країни. На думку політика, кожен президент повинен починати із себе. Одним з перших його рішень на посаді буде внесення законопроекту про імпічмент президента. Також, він зауважив, що буде жорстко боротися з корупціонерами, без винятків.

“Не буде “любих друзів” — буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції. Не буде в президента бізнесу, офшорів і власності за кордоном – буде чесне служіння Україні й українцям”, – говорить Анатолій Гриценко.

Щодо розвитку соціальної сфери, лідер партії “Громадянська позиція” зазначив, що гідні умови для громадян – це те, про що в першу чергу повинен дбати Президент України. Програма Анатолія Гриценка включає у себе забезпечення доступної та якісної медицини, встановлення адекватних тарифів на житлово-комунальні послуги (не більше 15% від доходів родини), підвищення пенсії до економічно обґрунтованого рівня, підтримку материнства і дитинства, забезпечення громадян середньою зарплатою не менше 700 євро.

“Ми повинні зробити такими відносини між владою та суспільством, щоб люди могли себе реалізувати в країні. Люди повинні отримувати гідну заробітну плату. 700 євро – це занижений показник середньої заробітної плати українця. Зробити це досить просто – забезпечити підприємцям належні умови та скасувати “корупційний” податок. Я вважаю, що влада не повинна себе нав’язувати, брехати, красти, ламати людей та бізнес”, – говорить кандидат у Президенти України.

Державна оборона – важливий аспект у розвитку могутньої незалежної країни. Анатолій Гриценко зазначає, що одним з найголовніших завдань президента є повернення окупованих територій та забезпечення обороноздатності держави. Під час прес-конференції лідер партії “Громадянська позиція” озвучив три основи для системи оборони України. Він наголосив, що перший компонент – це професійна, контрактна та добровільна армія. Другий – постійний резерв підвищеної готовності. Третій компонент – система територіальної оборони. Кандидат вважає за необхідне скасувати примусовий призов та займатися розвитком професійної контрактної армії, що посилена резервом постійної готовності та системою територіальної оборони. За словами політика, Сумщина межує з державою, яка була стратегічним партнером, а стала агресором. Окуповані ж території потрібно повертати без “особливих” статусів.

“Окуповані території треба повертати без “особливих статусів” дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами. Це можливо здійснити протягом 5-річного президентського терміну”, – зазначив кандидат.

Під час зустрічі з журналістами Анатолій Гриценко назвав своїх кандидатів на ключові посади. Відтак, Віктор Трепак, кандидат юридичних наук, генерал-майор, очолить СБУ після перемоги Анатолія Гриценко на виборах. Олександр Савченко, банкір, доктор економічних наук, – кандидат на посаду голови Нацбанку. Також лідер партії “Громадянська позиція” розповів, хто очолить Міністерство оборони за його президентства. Це Іван Апаришин – військовий експерт, колишній директор Департаменту воєнної політики Міноборони та головний інспектор Міноборони.

Анатолій Гриценко – єдиний кандидат у президенти, який представив свої кандидатуру на головні посади.

“Пропоную усім кандидатам у президенти так само представити, ще до дня голосування, своїх кандидатів. Люди повинні їх знати завчасно, щоб зробити свідомий вибір. Досить уже «котів у мішку»” – закликав політик.

Під час візиту до Сум, Анатолій Гриценко зустрівся з виборцями та ознайомився з діяльністю підприємства ТОВ “Керамейя”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору