Амбулаторії Шосткинської громади отримали допомогу для “Пунктів незламності”
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальне підприємство “Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” отримав благодійну допомогу для забезпечення роботи Пунктів незламності.
Як повідомили у медзакладі, термопоти, мережеві фільтри живлення, пледи та електрочайники, які допоможуть створити більш комфортні та безпечні умови для людей у Пунктах незламності, передав Відокремлений підрозділ ІНТЕРНЕШНЛ РЕСК’Ю КОММІТТІ, ІНК. В УКРАЇНІ.
“Надана допомога є не лише важливою матеріальною підтримкою, а й проявом турботи та небайдужості до українців у цей непростий час. Ми щиро цінуємо вашу підтримку, допомогу та вагомий внесок у функціонування Пунктів незламності. Дякуємо за добрі серця та підтримку України”, – говорять у центрі ПМСД.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: