Аграрії Шосткинської громади продовжують збиральну кампанію + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сільгосппідприємства громади активно проводять збиральну кампанію.
За інформацією головного спеціаліста відділу розвитку АПК Марини Геремес, вже повністю завершено обмолот озимого та ярого ріпаку, гороху та гірчиці. Озима пшениця зібрана на 71 % посівної площі, жито – на 40 %.
«В загальній структурі посівних площ цьогорічний врожай обмолочено на 27 % та намолочено 55 156 т зерна», – повідомила Марина Геремес.
Вона зазначила, що продовжується прийом документів він населення на отримання дотацій за утримання корів. До завершення прийому документів залишилося два тижні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: