Аграрії Шосткинської громади продовжують посів пізніх зернових та зернобобових культур + Відео
Аграрний сектор 17:11, 14.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сільгосппідприємства нашої громади продовжують посівну кампанію.
Як розповів під час апаратної наради начальник відділу АПК Василь Кіктьов, триває посів пізніх зернових та зернобобових культур (кукурудзи, сої, квасолі, соняшника, гречки, проса). За його даними, нашим аграріям потрібно засіяти ще близько 10 тис. га.
«Заморозки не дають посіяти вчасно бобові культури», – сказав Василь Кіктьов.
За його інформацією, розпочата і заготівля житнього силосу.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: