Дерматолог
Авто Світ

Аграрії Шосткинщини зібрали майже 80 % врожаю

 Поділитися

Поділитися в

Сільгосппідприємства Шосткинської громади зібрали врожай на 77 % посівних площ. Про це на апаратній нараді повідомив начальник відділу розвитку АПК Василь Кіктьов.

Згідно з його даними, намолочено 140 000 зерна.

Соняшник обмолочено на 98 %  його посівної площі. Намолочено 23 263 т. Кукурудзи обмолочено на понад 30 %.  Було намолочено 31 620 т зерна.

За інформацією Василя Кіктьова, аграрні підприємства Шосткинщини продовжують виплату орендної плати за оренду земельних паїв.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору