Аграрії Шосткинщини зібрали майже 80 % врожаю
Поділитися в
Копіювати посилання
Сільгосппідприємства Шосткинської громади зібрали врожай на 77 % посівних площ. Про це на апаратній нараді повідомив начальник відділу розвитку АПК Василь Кіктьов.
Згідно з його даними, намолочено 140 000 зерна.
Соняшник обмолочено на 98 % його посівної площі. Намолочено 23 263 т. Кукурудзи обмолочено на понад 30 %. Було намолочено 31 620 т зерна.
За інформацією Василя Кіктьова, аграрні підприємства Шосткинщини продовжують виплату орендної плати за оренду земельних паїв.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: