Аграрії Шосткинщини продовжують посів ярих зернових культур + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сільгосппідприємства продовжують комплекс робіт із посіву зернових культур.
Як проінформувала на апаратній нараді головний спеціаліст відділу розвитку АПК Марина Геремес, вже є підприємства, які завершили ці роботи.
Більшість аграріїв наразі досіває соняшник та кукурудзу. Також запланований посів гречки.
Станом на початок тижня посіяно ярих культур на площі 19 525 га, з них ярих зернових – 9 567 га.
Ярі технічні культури посіяні на площі 9 958 га (соняшник, льон, гірчиця, соя, ярий ріпак).
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: