Аграрії Шосткинщини через блекаут зіштовхнулися з суттєвими труднощами + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сільгосппідприємства нашої громади зіштовхнулись із суттєвими труднощами у своїй роботі через блекаут. Про це під час апаратної наради проінформував начальник відділу розвитку АПК Шосткинської міськради Василь Кіктьов.
Відсутність електроенергії унеможливлює роботу зерносушарок та іншого обладнання. Аграріям доводиться використовувати генератори.
Через труднощі з електропостачанням, а також несприятливі погодні умови не закінчено обмолот соняшника. Ще потрібно обробити близько 8 тис. га.
По тваринництву ситуація більш-менш стабільна. Всі тваринницькі комплекси оснащені генераторами.
Подробиці – у сюжеті
Фото ілюстративне (www.kurkul.com/)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: