Адміністратори ЦНАПу допомагають подати через «Дію» заявку на відшкодування пошкодженого загарбниками майна та отримати витяг з Держземкадастру + Відео

Офіційно 15:24, 8.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

У застосунку Дія можна подати заявку для відшкодування пошкодженого майна внаслідок російської агресії. Для отримання компенсації необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг або самостійно оформити її в застосунку Дія.

 – Якщо у вас виникли складнощі самостійно оформити та подати заявку, можете звернутися до нашого центру надання адмінпослуг. Адміністратор зможе допомогти оформити та подати заявку для відшкодування зруйнованого майна. Для цього потрібно мати з собою паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер та документи права власності на житло, – пояснює т.в.о. начальника ЦНАПу Аліна Дмитренко.

За словами фахівчині, послугами на відшкодування зруйнованого майна можуть скористатися особи з українським громадянством, у яких з 24 лютого внаслідок бойових дій було пошкоджено майно, яке зареєстровано в реєстрі нерухомого майна.

Наразі через ЦНАП м. Шостки цією послугою скористалося 14 осіб.

Адміністратор ЦНАПу Олена Швага додає, що також відновив роботу державний земельний кадастр:

– Можна замовити витяги із земельного кадастру та нормативно-грошову оцінку. Для цього звертайтесь до нашого ЦНАПу з документами, що посвідчують особу, та правовстановлюючими документами на землю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору