Сервис Центр

Аби не переплачувати, своєчасно розраховуйтеся за спожиту електроенергію

 Поділитися

Поділитися в

З 1 травня 2019 року набрала чинності стаття Закону України «Про житлово-комунальні послуги» про сплату пені у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.

Зокрема, стаття 26 передбачає відповідальність за неналежне виконання договору і встановлює, що «у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу».

Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Водночас, закон визначає, що пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

Пеня нараховуватиметься на заборгованість, що виникла після 1 травня. Наприклад, якщо споживачі не оплатять рахунки за спожиту в квітні електроенергію, що надійдуть у травні.

Нагадаємо, сплатити за спожиту електроенергію можна навіть без паперових платіжокУ електронному вигляді рахунки є в особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Їх можна переглянути, завантажити і роздрукувати.

Оплатити рахунки можна за допомогою додатків «Приват24», «Ощад24/7», «АБанк24», через системи інтернет-розрахунків Portmone та EasyPay або термінали, а також у поштових і банківських відділеннях.

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору