9 собак вбили вовки в чотирьох селах Новгород-Сіверщини + Відео

Тварини 19:56, 20.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

9 собак вбили вовки за останній місяць в чотирьох селах Новгород-Сіверщини. Прокрадалися на обійстя як на окраїнах, так і в самому центрі населених пунктів. Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

За словами головного лісничого Биринського лісництва Григорія Гущі, цьогоріч популяція вовків в лісі зросла: «Взагалі їхній ареал проживання дуже великий. Можуть раз на два тижні сюди заходити, можуть взагалі раз на місяць сюди навідуватись».

Собаки для вовків – найлегша здобич, сказав директор мисливського господарства «Каштан» Микола Яремчук.

«Це єдиний хижак, який не знає жалості й не знає голоду. Він наївся і буде йти ситий, і якщо далі трапиться можливість забити, здобути, він буде душити, заховувати. І повернеться туди можливо лише якщо голод. Якщо в лісі є що їсти, то до трофея, який закопав, вже не повертається», – каже він.

Зараз господарство готується до полювання на вовка. Самі вже виходили на їх пошуки, однак – безрезультатно.

«Одинадцять кілометрів прапорців у нас є. По першому снігу дуже добре буде видно сліди. І тоді знаходимо, де вовк ліг на дньовку, обкладаємо його прапорцями, збираємо мисливців і організовуємо добування. Це дуже розумний хижак, дуже розумний. І добути його треба вдачу мати й щастя», – розповів Микола Яремчук.

Як розповіли місцеві жителі Кудлаївки та Гнатівки, на подвір’ї знаходили шматки шерсті та сліди крові, і собак вже більше не бачили.

Нападали вовки на собак і в Бириному за 40 кілометрів від попередніх сіл. Єгер мисливського господарства Дмитро Лукаш показав і розказав, де в селі нападали вовки.

Деталі – у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору