7 громад обстріляли російські війська за добу на Сумщині. 4 з них – у Шосткинському районі
Війна 09:59, 22.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 жовтня, вночі та вранці росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних громад. Зафіксовано 22 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Великописарівська громади, повідомляє обласна військова адміністрація.
- Великописарівська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (18 вибухів).
- Середино-Будська громада: ворог вдарив з мінометів (4 вибухи).
Учора протягом дня росіяни здійснили 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 31 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Шалигинська, Есманська, Зноб-Новгородська громади.
- Есманська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (12 вибухів).
- Шалигинська громада: ворог бив з артилерії (4 вибухи) та мінометів (4 вибухи).
- Білопільська громада: зафіксовано артобстріл (3 вибухи).
- Юнаківська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.
- Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: