6 причин придбати авто італійської марки для бізнесу у кредит

 Поділитися

Поділитися в

Сучасному бізнесу складно обходитись без власного авта – витрати на транспортування, оплату кур’єрських служб-посередників з’їдають левову частину прибутку. Потрібна власна “робоча конячка”!

Але що робити, коли підприємець не має 30 000 доларів на купівлю транспортера для робочих перевезень? Може, взяти автокредит? Це питання ми постали представникам офіційного автодилера Fiat Professional. Вони впевнено відповіли, чому є сенс купувати авто на виплат на прикладі моделей італійського автопрому.

Лояльні вимоги до позичальника

Якщо вам виповнився 21 рік чи ще не “стукнуло” 65 років, вітаємо – ви маєте змогу купити “колеса” у кредит. Хіба що у віці 21-25 років додатково необхідний поручитель за кредитним договором. Все, що потрібно зробити – вибрати модель та салон, написати заяву до банку й докласти до неї документи про фінансовий стан, паспорт та ІПН. Авжеж і рахунок-фактуру з автосалону, де ви плануєте укладати угоду.

У деяких випадках вимога про підтвердження стабільного фінансового стану позичальника взагалі відсутня.

Переплати немає

Дехто з покупців побоюється ймовірних високих відсотків за кредит, що зробить покупку невигідною. Насправді ж, купити Fiat Ducato можна з мінімальною відсотковою ставкою 0,01%. Зокрема, такі умови запропонують позичальникові, який сплатить перший внесок у розмірі 60%.

За умови меншого першого внеску відсоткова ставка не перевищуватиме 5% річних.

Ніяких прихованих платежів

Автокредитування машин італійських брендів прозоре. Позичальника ознайомлюють з умовами договору. Крім власне тіла кредиту та відсотків, за договором може передбачатися разова комісія, але є схеми погашення боргу, коли цієї переплати можна уникнути.

Максимізація прибутку

З першого дня купівлі в кредит власник має право використовувати автомобіль на повну: перевозити вантажі, персонал, доставляти посилки тощо. І сплачувати щомісячні платежі за кредитним договором вже з цих прибутків.

Безпека на дорозі

Як не дивно, на кредитному авто безпечніше їздити. За умовами кредитування автівок італійської марки, транспортні засоби мають бути застраховані на повне КАСКО допоки новий власник не погасить борг перед банком. За умовами цього автострахування, страхова компенсує майже всю шкоду, завдану автівці чи автівкою на дорозі.

Деякі фінансові установи вимагають додатково страхування життя та здоров’я позичальника на період дії договірних зобов’язань.

Авто нове!

Це, мабуть, найбільша перевага такого придбання. Заради економії підприємці купують “колеса” з рук або замовляють з-за океану, але це все вживані авта!
Автокредит – легальний способ отримати новеньке авто у власність, сплативши лише перший внесок. У разі кредитування на “італійців” аванс може складати всього 20% від повної вартості автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору