57% опитаних шосткинців зазначили, що температура повітря у їх помешканнях значно нижче норми
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні на Шостка.INFO проходило опитування: «Скільки градусів тепла по Цельсію зараз у Вашій квартирі (будинку)»? Тема актуальна для шосткинців, бо в опитуванні взяли участь більше звичайного – 3324 учасників.
Як показали результати опитування, у більшості містян у помешканнях у лютому холодно, температура повітря значно нижче норми, при тому що тарифи на комунальні послуги і тепло зростають. Нагадаємо, норма – 18 градусів, в кутових квартирах – 20.
Так, 17 % учасників (567 голосів) вказали, що температура у них вдома нижче 15 градусів!
40 % (1338 учасників) вказали, що в їх помешканнях 15-18 градусів.
Тільки 25% (817 голосів) зазначили 18-20 градусів.
І лише у 18 % учасників (602 голоси) вдома тепло, більше 20 градусів тепла. При цьому, можливо, у цих містян вдома автономне опалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: