54 малозабезпечені жителя Шосткинського району, які не працюють, та 13 людей з інвалідністю отримали фінансову допомогу з районного бюджету

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 вересня, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 256, в управлінні соціального захисту населення Шосткинської РДА відбулося засідання комісії щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючій малозабезпеченій особі, особі з інвалідністю та дитині з інвалідністю, про це йдеться на Фб-сторінці Управління соціального захисту населення Шосткинської РДА.

За результатами засідання було вирішено, згідно з датою поданих заяв непрацюючих малозабезпечених осіб поставити на облік та надати усім трьом одноразову матеріальну допомогу в розмірі 50% від прожиткового мінімуму.

Така допомога надається у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей), стихійного лиха та інших особливих обставин особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам, які отримують пенсію та/або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» і «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», якщо розмір таких виплат у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

За 2021 рік одноразова матеріальна допомога вже виплачена 54 непрацюючим малозабезпеченим особам на суму 48,4 тис. гривень та 13 особам з інвалідністю на суму 11,5 тис. гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору