52 жителя Шосткинської громади захворіли на COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 241 особи. 53 нових випадки зафіксовано у Шосткинському районі, 52 з них у Шосткинській громаді, 1 – у Середино-Будській.
Станом на 4 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 84823 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1440 летальних випадки, за минулу добу – 4 (Сумський р-н – 4).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 79330 осіб, з них за минулу добу – 26 (Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 25).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: