52 населених пункти на Сумщині знеструмлені через бойові дії
Енергетика 11:47, 20.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 20 грудня, через негоду знеструмлені населені пункти у трьох областях, повідомляє Міністерство енергетики України.
Енергетики продовжують ліквідовувати наслідки негоди у Донецькій, Харківській та Дніпропетровській областях. Протягом доби на високогір’ї Закарпатської та Iвано-Франкiвської областей очікується значна сніголавинна небезпека.
Запровадження графіків відключень побутових споживачів не передбачається. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.
У Сумській області, внаслідок бойових дій, залишаються без напруги 52 населених пунктів – 2,8 тисячі абонентів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: