Дерматолог
Авто Світ

52 населених пункти на Сумщині знеструмлені через бойові дії

Енергетика 11:47, 20.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Сьогодні, 20 грудня, через негоду знеструмлені населені пункти у трьох областях, повідомляє Міністерство енергетики України.
 Енергетики продовжують ліквідовувати наслідки негоди у Донецькій, Харківській та Дніпропетровській областях. Протягом доби на високогір’ї Закарпатської та Iвано-Франкiвської областей очікується значна сніголавинна небезпека.
Запровадження графіків відключень побутових споживачів не передбачається. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.
У Сумській області, внаслідок бойових дій, залишаються без напруги 52 населених пунктів – 2,8 тисячі абонентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору