5 учнів Шосткинської школи-ліцею стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Його переможцями стали п’ять шосткинських ліцеїстів. Так, І місце посіли учень 10 класу Єрмак Роговий (секція «Автоматизація та робототехніка», науковий керівник Євгеній Небелиця), учениця 10 класу Єлизавета Пригара (секція «Журналістика»; наукові керівники Тетяна Дубровна та Людмила Шевченко).
ІІ місце вибороли учениця 9 класу Софія Ігнатенко (секція «Хімія», науковий керівник Інна Гутак), учень 9 класу Віктор Василенко (секція «Журналістика», наукові керівники Тетяна Дубровна та Людмила Шевченко).
ІІІ місце посіли учениця 11 класу Вікторія Євченко (секція «Фольклористика», наукові керівники Тетяна Доник та Федір Пушкар).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: