Дерматолог
Авто Світ

5 учнів Шосткинської школи-ліцею стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Знай наших!, Освіта 16:57, 25.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт Малої академії наук.

Його переможцями стали п’ять шосткинських ліцеїстів. Так, І місце посіли учень 10 класу Єрмак Роговий (секція «Автоматизація та робототехніка», науковий керівник Євгеній Небелиця), учениця 10 класу Єлизавета Пригара (секція «Журналістика»; наукові керівники Тетяна Дубровна та Людмила Шевченко).

ІІ місце вибороли учениця 9 класу Софія Ігнатенко (секція «Хімія», науковий керівник Інна Гутак), учень 9 класу Віктор Василенко (секція «Журналістика», наукові керівники Тетяна Дубровна та Людмила Шевченко).

ІІІ місце посіли учениця 11 класу Вікторія Євченко (секція «Фольклористика», наукові керівники Тетяна Доник та Федір Пушкар).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору