5 шкіл Шосткинського району перейшли на дистанційне навчання

Здоров'я, Офіційно 11:10, 25.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Загалом в області з цього тижня учні 11 шкіл стали вчитися дистанційно. Це навчальні заклади Путивльської міської ради (1 заклад), Кролевецької міської ради (3 заклади), Охтирської міської ради (1 заклад), Верхньосироватської сільської ради (1 заклад), Глухівської міської ради (4 заклади) та Середино-Будської міської ради (1 заклад). У цих закладах вакциновано менше 80% працівників. Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час онлайн-наради щодо стану готовності об’єктів соціальної сфери Сумської області до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

«Голови територіальних громад повинні нести персональну відповідальність за забезпечення нормального навчального процесу на їх території. Територіальна громада та її жителі, які сплачують кошти до місцевого бюджету, повинні розуміти, що ці кошти мають іти на утримування навчальних закладів у штатному режимі, а діти мають навчатися в очній формі та отримувати якісну освіту», – сказала заступниця голови Сумської облдержадміністрації Олена БОЙКО.

Посадовці закликали керівництво цих закладів продовжити процес вакцинації педагогічних працівників та перейти на очну форму навчання.

 «Ми будемо перевіряти та контролювати якість дистанційної освіти у цих закладах, зокрема, як працюють діти вдома та чи забезпечені вони інтернетом», – зазначила Вікторія Гробова.

За інформацією Сумської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору