5 пожеж гасили минулої доби на Сумщині, зокрема й у Шосткинському районі. Причина — спалювання сухої трави
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби на територіях Конотопського, Шосткинського та Охтирського районів знову виникали пожежі через загоряння сухої рослинності.
Про це повідомляють у ДСНС в Сумській області.
У службі зазначають, що завдяки оперативній роботі вдалося запобігти поширенню вогню.
Рятувальники нагадують підпалювання сухої трави:
- забруднює повітря;
- знищує флору та фауну;
- може перерости у масштабну пожежу!
Фото ілюстративне: ДСНС
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: