Сервис Центр

5 актуальних питань: “ЕНЕРА СУМИ” надає роз’яснення на поширені звернення споживачів

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Фахівці “ЕНЕРА СУМИ” підготували відповіді на питання, з якими найчастіше звертаються споживачі електроенергії. Зокрема, цього разу розповідаємо, як вирішити проблеми, які виникають при використанні веб-сервісу “Особистий кабінет”, що робити, якщо у рахунку вказані некоректні покази лічильника електроенергії тощо.

1. Як додати до облікового запису в особистому кабінеті ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” кілька особових рахунків?

Для того, щоб додати до існуючого облікового запису особовий рахунок необхідно:

1. Увійти до особистого кабінету під уже зареєстрованим акаунтом;

2. У графі “Робота з особовими рахунками” натиснути “+”;

3. Обрати “Додати новий особовий рахунок”;

4. Заповнити реєстраційну форму;

5. Адміністратор сайту перевіряє та активує Вашу заявку на реєстрацію.

Після активації нового особового рахунку він буде відображатись в списку вже зареєстрованого Вами особового рахунку. Якщо бажаєте додати кілька особових рахунків операцію слід повторити шляхом введення нових особових рахунків.

2. При вході в особистий кабінет ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” виникає помилка “неправильно введено логін або пароль”. Які подальші дії користувача веб-сервісу?

Для усунення цієї помилки Вам необхідно зателефонувати на номер: (0542) 660-979 (623) (618) або надіслати лист з описом ситуації на електронну адресу:o.khomenko@sm.enera.ua. Адміністратор сайту розгляне та усуне помилку, яка виникла.

3. Що робити споживачу, який отримав рахунок із некоректними показами лічильника, чи може він скорегувати ці дані та у який спосіб?

Надаємо Вам кілька варіантів вирішення питання при отриманні рахунку із некоректними показами приладу обліку електроенергії:

1. звернутись до оператора системи розподілу ПАТ “Сумиобленерго” або АТ “Укрзалізниця”, так як, саме оператор системи розподілу несе відповідальність за достовірність показів приладів обліку;

2. звернутись до Центру обслуговування клієнтів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” (далі – ЦОК). Розташування ЦОК можна переглянути на нашому сайті.

3. зателефонувати до кол-центру: (0542) 77 99 00;

4. надіслати звернення на поштову адресу: 40004. м. Суми, вул. Реміснича, буд. 35, або на електронну адресу: info@sm.enera.ua.

4. За яким тарифом сплачують за електроенергію споживачі, котрі мають двозонні лічильники? Яким чином розраховується сума до сплати за місяць?

Відпуск електричної енергії населенню проводиться за тарифами, встановленими постановою НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 “Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню”, та є такими:

– ціна за 1  кВт*год з ПДВ до 100 кВт*год – 90,00 коп.;

– ціна понад 100 кВт*год –168,00 коп.

Одночасно з цим, пунктом 2.3 “Порядку застосування тарифів на електроенергію“, затвердженого постановою НКРЕКП № 498 від 23.04.2012, визначено, що за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу розрахунки населення проводяться за зазначеними вище тарифами із застосуванням наступних коефіцієнтів:

– 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

– повний тариф у інші години доби.

5. Якщо власник квартири (будинку), на якого відкритий особовий рахунок, змінив прізвище, чи потрібно переоформляти договір і які документи необхідно надати?

За наявності друкованого договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг ( далі – Договір) з ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” споживач надає наступні документи:

– копію паспорта із зміненим прізвищем;

– копію ідентифікаційного коду із зміненим прізвищем;

– копію документа, що є підставою для зміни прізвища.

У разі, якщо друкований Договір відсутній споживач надає наступні документи:

– копію паспорта;

– копію ідентифікаційного коду;

– копії документів права власності на об’єкт в повному обсязі;

– копію договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

За інформацією Інформаційно-консультаційного центру ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору