47 учнів Шосткинської школи мистецтв отримали свідоцтва про початкову мистецьку освіту
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 21 травня, у Шосткинській дитячій школі мистецтв відбулося урочисте вручення свідоцтв про початкову мистецьку освіту 47 учням елементарного підрівня школи.
Про це інформує директор закладу Юрій Лоза.
Символічно, що ця подія співпала з Всесвітнім днем вишиванки. Це додало заходу урочистоті. І учні, і викладачі були в святковому вбранні і піднесеному настрої.

Директор школи Юрій Лоза щиро привітав іменинників з подоланням першої сходинки мистецької освіти і побажав подальших успіхів у навчанні. Захід закінчився концертними виступами та гучними оплесками слухачів.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: