40 населених пунктів Сумщини обстріляли росіяни за добу: поранені люди та пошкоджено будівлі
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 25 вересня до ранку 26 вересня, російські війська здійснили 92 обстріли по 40 населених пунктах у 17 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах, інформують в ОВА.
Під ударами ворога були населені пункти таких громад Шосткинського району:
▪️Дружбівська
▪️Глухівська
▪️Шалигинська
▪️Есманьська
▪️Зноб-Новгородська
▪️Середино-Будська.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, скидання ВОГ з БпЛА:
▪️до 10 ударів КАБ;
▪️15 скидань ВОГ з БпЛА.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами, БпЛА, РСЗВ по території Сумщини.
Внаслідок російських обстрілів території області є постраждалі серед мирних жителів.
У Сумській громаді через атаку БпЛА травмовано 55-річного чоловіка.
Крім того, у Білопільській громаді на міні підірвався 62-річний чоловік.
Пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️у Річківській громаді пошкоджено приватне домогосподарство;
▪️у Білопільській громаді пошкоджено приватний будинок та господарське приміщення;
▪️у Сумській громаді знищено автомобіль, пошкоджено нежитлові приміщення, приватні будинки, вікна в багатоповерхівках, цивільні автомобілі, об’єкт цивільної інфраструктури.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 4 людей
За добу повітряна тривога в області тривала 23 години 18 хвилин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: