4 “Шахеди” збили зенітники в небі над Сумщиною – ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
Уночі та вранці в небі над Сумщиною наші зенітники збили 4 ворожі безпілотники типу “Шахед” – повідомила Сумська військова адміністрація.
Із початку 2025 року наші підрозділи Протиповітряної оборони знищили 84 російських безпілотники, наголошують в ОВА.
За інформацією Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі території Сумської, Полтавської Харківської, Черкаської, Чернігівської, Київської, Дніпропетровської, Запорізької Хмельницької, Вінницької та Херсонської областей атакували 72 ворожих БпЛА.
33 з них успішно збили, а 34 не досягли цілі – їх локаційно втратили.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: