4 наукові проєкти шосткинських школярів визнані найкращими на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу + Відео

 Поділитися

Поділитися в

У лютому наші школярі представляли результати наукових досліджень під час обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Як розповів директор міської МАН Сергій Запівахін, це найбільший і наймасштабніший конкурс в Україні. В ньому можуть брати участь учні, починаючи з 8 класу. Шосткинські школярі захищали 29 наукових проєктів, 4 з них було визнано найкращими, 6 – посіли друге місце, 6 – третє.

«Традиційно найбільшу кількість призових місць здобули учні школи-ліцею», – сказав Сергій Запівахін.

Він відзначив співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів з Шосткинським інститутом СумДУ. Викладачі вишу беруть участь в організації І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та нерідко стають науковими керівниками школярів. «Їх поради допомагають удосконалювати роботи учасників», – наголосив директор міської МАН.

На обласному етапі у секції «Хімія» впевнену перемогу здобула робота учениці 10 класу Шосткинської школи-ліцею Маргарити Томкус. У секції «Електроніка та приладобудування» не було рівних учню школи № 4 Данилу Дяченку.

Цьогоріч дебютував на конкурсі вихованець Шосткинської станції юних техніків Єрмак Роговий. Вперше представила свою роботу і учениця 8 класу школи-ліцею Єлизавета Пригара. Дебютанти по праву можуть пишатися успішним стартом.

За кілька тижнів наші школярі представлятимуть Сумщину на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору